Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Три недели пауза за Марио Гомез

Go down

Три недели пауза за Марио Гомез Empty Три недели пауза за Марио Гомез

Пишување by GBL on Сре Мар 10 2010, 17:06

Фудбалерот а Баерн Минхен ќе отсуствува од фудбалските терени околу три недели по повредата од вчерашниот натпревар против Фиорентина од Лигата на шампионите.

Три недели пауза за Марио Гомез Get

Марио Гомез беше заменет по само 30 минути со Мирослав Клосе.

Докторот на Баерн, Ханс Вилхем Милер изјави за официјалниот сајт на „Баварците“ дека Гомез го очекува две до три недели мирување по повредата на мускулот.

Баерн Минхен на вчерашниот натпревар во Фиренца против Фиорентина изгубија со резултат 3:2 но се пласираа во четврт- финалето поради подобра гол разлика на гостински терен.

Гомез би можел да се врати во игра на време за дербито на Баерн против неговиот поранешен клуб Штудгарт на 27 март./

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Три недели пауза за Марио Гомез Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот