Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Анорексичен изглед на Викторија Бекам

Go down

Анорексичен изглед на Викторија Бекам Empty Анорексичен изглед на Викторија Бекам

Пишување by GBL on Вто Мар 02 2010, 17:02

Бекамица овие денови изгледа послабо од кога и да било претходно. Некогашното бујно деколте сега е заменето со испакнатите коски.

Анорексичен изглед на Викторија Бекам Img82481613

Своевремено Викторија Бекам неколку пати го зголеми деколтето, а неодамна ги извадила силиконите и се вратила на пробитната големина. Но, на последните фотографии Пош наместо деколте покажала коски.

Пош никогаш не била позната како жена со облини. Уште кога беше дел од Spice girls таа беше позната како Skeletal Spice, па од тогаш до денес нејзиниот изглед варирал до ова загрижувачко рамниште на кое е сега.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Анорексичен изглед на Викторија Бекам Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Анорексичен изглед на Викторија Бекам Empty Re: Анорексичен изглед на Викторија Бекам

Пишување by BuBaSvaBa on Саб Мар 13 2010, 02:02

Ништо чудно. Изгледа сега у мода е тоа за познатите да бидат анорексични. Smile
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Анорексичен изглед на Викторија Бекам Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот