Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Калугерка наследила бордел од својата мајка

Go down

Калугерка наследила бордел од својата мајка

Пишување by GBL on Вто Мар 02 2010, 16:58

Линда живеела во циркус. Откако се породила со Хјустон ја дала во сиропиталиште. Подоцна Хјустон станала калугерка, а нејзината мајка по смртта и оставила бордел.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Калугерката Хјустон Л. (55) добила бордел како наследство од мајка и Линда К. (75) која починала во Австрија. Таа оставила наследство, но немала ни сопруг, ни друго дете.

Па така Фостер и неговите колеги од Виена почнале да го истражуваат фамилијарното стебло и откриле дека Линда имала наследник. Уште како млада таа станала дел од некој циркус и го шетала светот.

Додека била во Шкотска Линда останала бремена. Родила девојче и го дала во христијанско сиропиталиште.

Фостер ја пронашил наследничката која живеела во Гласгов и и кажал дека од мајка и наследила голема куќа и бордел кој бил дел од куќата, но таа не сакала ни да чуе за тоа. Таа веднаш ја продала куќата и сретствата ги дала за помош на луѓето во Индија.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот