Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Богат водител на ББЦ се угушил свршувајки

Go down

Богат водител на ББЦ се угушил свршувајки Empty Богат водител на ББЦ се угушил свршувајки

Пишување by GBL on Вто Мар 02 2010, 16:56

Популарниот водител на ББЦ Кристијан Дигби во понеделникот бил пронајден мртов во својот стан. Иако сеуште се истражуваат причините и околностите за настанување на смртта, сепак се претпоставува дека починал од еротска асфикција.

Богат водител на ББЦ се угушил свршувајки Img26742604

Популарниот водител бил домаќин на домашните серии на ББЦ како што се: To Buy Or Not To Buy, Living In The Sun, House Swap, Buy It, Sell It, Bank It...

Како што јавува Scotland Yard, Дигби бил пронајден од неговиот љубовник кој во понеделникот сабајле дошол во станот во источен Лондон. Полицијата сеуште нема службено дадено изјава, но од неофицијални податоци за магазинот The Sun јавиле дека водителот имал еротска асфикција, односно намерно гушење за постигнување на поголемо задоволство.

Интересно е тоа што Дигби имал имот вреден милион фунти, а има снимено и два филма: Last Train To Demise i Words of Deception.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Богат водител на ББЦ се угушил свршувајки Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот