Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Шрек во ново продолжение

Go down

Шрек во ново продолжение

Пишување by GBL on Вто Мар 02 2010, 16:49

Светот повторно ќе може да ужива во авантурите на добродушното зелено чудовиште и неговите пријатели. Премиерното прикажување на четвртиот филм за Шрек со наслов “Shrek Forever After“ ќе се случи на 21. Април, односно на отворањето на филмскиот фестивал Tribeca во Њујорк.За “Shrek Forever After“ покрај “традиционалните“ Камерон Диаз, Мајк Маерс, Еди Марфи, Антонио Бандерас и др., својот глас го позајми и сексипилната Меган Фокс. Специфично за ова четврто продолжение на приказната за зелениот џин е и тоа дека e изработено во 3Д технологија.

„Отсекогаш сме сакале на фестивалот да се прикажуваат малку поинакви филмови, со интересна фабула која гледачите ќе ги “допре во срце“. “Shrek Forever After“ е спој на одлично раскажана приказна и уметничко дело во иновативна 3Д технологија“, вели Џејн Росентал, ко-основач на фестивалот Tribeca каде премиерно ќе биде прикажан “Shrek Forever After“

Што се однесува до Tribeca, овој фестивал е основан во 2001. година од страна на глумецот Роберт Де Ниро, Џејн Росентал и Крег Хаткоф, со цел да се помогне во обновата на њујоршкиот кварт Трибека после нападот на 11. Септември. До денес на овој фестивал се прикажани околу 1.100 филмови од 80 земји.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот