Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што мислите за "Najforumce" ??

Go down

Што мислите за "Najforumce" ?? Empty Што мислите за "Najforumce" ??

Пишување by GBL on Пон Мар 01 2010, 18:23

Сите регистрирајте се и одговорете што мислите за нашиот форум.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Што мислите за "Najforumce" ?? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за "Najforumce" ?? Empty Re: Што мислите за "Najforumce" ??

Пишување by Dejana on Пон Мар 01 2010, 21:08

мислам дека му фалат повеќе активни членови у последно време .. Smile
Dejana
Dejana
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Leo

Расположение : Што мислите за "Najforumce" ?? Flirty
Треснал Глупости : 49
Поени : 53
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Штип
Ден на регистрирање : 2010-01-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за "Najforumce" ?? Empty Re: Што мислите за "Najforumce" ??

Пишување by Vlado-Tornado on Вто Мар 02 2010, 05:31

Точно... let's work on it together
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за "Najforumce" ?? Empty Re: Што мислите за "Najforumce" ??

Пишување by BuBaSvaBa on Пет Мар 12 2010, 03:48

Сеуште ништо. Smile
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Што мислите за "Najforumce" ?? Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што мислите за "Najforumce" ?? Empty Re: Што мислите за "Najforumce" ??

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот