Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

6-3=3

Go down

6-3=3

Пишување by GBL on Пон Мар 01 2010, 17:59

Веќе подолго време се шпекулира за распаѓање на групата Пусикет Долс, а сега од "кукличките" се збогува и Кимберли. Од првичниот состав кога славната поп група броеше шест членки, сега остануваат само три.Иако сите очекуваа дека Никол Шерцингер ќе биде наредната членка која ќе ја напушти групата, на изненадување на јавноста од групата се збогуваше Кимберли Вајат, која како причина за заминувањето ги посочи разликите во ставовите со останатите членки на групата.

Во 2008 година, групата ја напушти Кармит Башар, а во јануари си замина Џесика Сата. Сега, во групата членуваат Никол Шерцингер, Ешли Робертс и Мелоди Торнтон.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот