Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што кога вагината има чуден мирис?

Go down

Што кога вагината има чуден мирис? Empty Што кога вагината има чуден мирис?

Пишување by GBL on Чет Фед 18 2010, 19:22

Се е како што треба. Таа прв пат доаѓа кај него, убаво го поминуваат времето и почнуваат да летаат искри. Мажот во налет на страст се спушта надоле за орално да ја задоволи партнерката...

Што кога вагината има чуден мирис? Img357800


Од еднаш совршеното сценарио се претвара во ноќна мора бидејќи нејзината вагина не мириса така како што треба. Страста ја снемува, а изразот на неговото лице говори се. Што понатаму?

Со оглед на фактот дека ова е прво вакво искуство мажот би требало да премине преку сируацијата. Можеби мирисот е предизвикан од жешкиот летен ден или пак може и машкиот пенис не мириса најубаво.

Потребно е да се фокусирате за тоа што треба да се направи за да го снема мирисот. Ако мажот навистина ја сака жената и ако не сака необичниот мирис да биде бариера треба да се реши од него. Но, да и каже дека нејзината вагина мириса одвратно и дека не обрнува внимание на хигиената не е иделано решение. Затоа следат неколку совети кои може да ви помогнат.

1. Дајте и до знаење дека сакате да се истуширате со неа. Ако тоа се случи и на следната средба, повторете ја истата постапка. Жената ќе почне да се запрашува што е вистинската причина за вашето барање.

2. Одбивајте го оралниот секс или воопшто не се приближувајте на тоа подрачје. Жената многу брзо ќе свати што е проблемот.

3. Ако ништо не се промени, треба да и кажете но бирајте ги зборовите.

Да се биде дел од ваква ситуација не е убаво, но ако не превземете ништо ви останува да видите што понатаму времето ќе покаже.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Што кога вагината има чуден мирис? Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот