Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

За Валентин поделил 7.777 прегратки

Go down

За Валентин поделил 7.777 прегратки

Пишување by GBL on Пон Фед 15 2010, 14:13

Американец со потекло од Охајо, поделил 7.777 прегратки за Денот на вљубените и успеал да го сруши светскиот рекорд.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Џеф Ондаш кој има 57 години, светскиот рекорд го постави пред хотелот „Париз“ во Лас Вегас.

Според Гинисовата книга, досегашниот рекорд за најмногу прегратки во еден ден го држеше ирската државјанка Сиобан О’Конор која лани во Даблин подели точно 5 илјади прегратки.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот