Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

StarCraft 2

Go down

StarCraft 2 Empty StarCraft 2

Пишување by Vlado-Tornado on Нед Мај 27 2007, 20:38

еве, кој сака да гледа трејлери од SC-2

https://www.youtube.com/watch?v=9V0cL7ofmwA
https://www.youtube.com/watch?v=aUXoekeDIW8
https://www.youtube.com/watch?v=Sog2k6s7xVQ
https://www.youtube.com/watch?v=brNiCWQtU_s

итн. ќе си најдете има многу
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

StarCraft 2 Empty Re: StarCraft 2

Пишување by Kosta on Нед Мај 27 2007, 22:37

Vlado-Tornado напиша:еве, кој сака да гледа трејлери од SC-2

https://www.youtube.com/watch?v=9V0cL7ofmwA
https://www.youtube.com/watch?v=aUXoekeDIW8
https://www.youtube.com/watch?v=Sog2k6s7xVQ
https://www.youtube.com/watch?v=brNiCWQtU_s

итн. ќе си најдете има многу

Само да излезе играва пред колоквиумска Laughing
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : StarCraft 2 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

StarCraft 2 Empty Re: StarCraft 2

Пишување by Kosta on Вто Јун 05 2007, 23:42

За мојот 50 пост ви ја давам оваа адреса.

Па видете си сами: Laughing Shocked


http://www.starcraft2.com/

Само како ќе добиете желба за играње и за побрзо излегување на играва Laughing
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : StarCraft 2 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

StarCraft 2 Empty Re: StarCraft 2

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Јун 25 2007, 23:51

edvaj cekam ja obozavav prvat ja igraf first person stracraft so izelze zakon e koj ne ja igral odam da ja pocni lOL
inace ce e mnogu jaka fala za trailerite
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

StarCraft 2 Empty Re: StarCraft 2

Пишување by MaX on Вто Jул 10 2007, 03:07

Ne sum bas najsiguren deka ova prodolzenie na StarCraft ke e slicno kako prvoto.
Ne vikam deka nema da se probie nego ova prodolzenije mi se cini deka ke bide rabotano na 3D poveke otkolku sto treba ne kako prvoti del.

Vo sekoj slucaj edvaj cekam da izleze.
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : StarCraft 2 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

StarCraft 2 Empty Re: StarCraft 2

Пишување by MaX on Нед Дек 30 2007, 17:43

Добро бе луѓе каде е играва излезе или не?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : StarCraft 2 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

StarCraft 2 Empty Re: StarCraft 2

Пишување by Kosta on Нед Јан 13 2008, 17:18

Blizzard has not yet announced a release date Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : StarCraft 2 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

StarCraft 2 Empty Re: StarCraft 2

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот