Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Beyonce, бразилска заводлива фото сесија

Go down

Beyonce, бразилска заводлива фото сесија

Пишување by GBL on Сре Фед 10 2010, 15:03

Beyonce Knowles имаше напорен ден во Рио де Жанеиро, Бразил.

Греми победничката професионално си ја одработи целата фото сесија која беше во знакот на карневалот, кој пак ќе започне за три дена.

Ова сликање се поклопува и со јужно американскиот дел од светската турнеја "I Im..


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот