Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш.

Go down

Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш. Empty Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш.

Пишување by GBL on Сре Фед 10 2010, 15:01

Што прават малите Русчиња кога им е досадно? - Скокаат од зграда. Не, ова не е виц. Ова е чуден и екстремно опасен тренд на забава кој има се' поголема популарност во Русија. Не ни треба да ве предупредиме дека не треба да го правите ова дома, така?


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш. Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш. Empty Re: Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш.

Пишување by BuBaSvaBa on Вто Мар 30 2010, 23:53

Будали луѓе!!! Surprised нека дојдат од мојата зграда да рипаат да ги видам!
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш. Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш. Empty Re: Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш.

Пишување by GBL on Сре Мар 31 2010, 17:47

Ахахаах баш од твојата Very Happy

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш. Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш. Empty Re: Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш.

Пишување by BuBaSvaBa on Чет Апр 01 2010, 20:48

Па не е де до толку ниска Smile
BuBaSvaBa
BuBaSvaBa
..:: КрокодиЛКА ::..
..:: КрокодиЛКА ::..

Female
Capricorn

Расположение : Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш. Sleepy
Треснал Глупости : 91
Поени : 91
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Спроти комшијата!
Ден на регистрирање : 2010-03-08

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш. Empty Re: Правилата се прости: Чекаш да падне доволно снег пред зграда, се качуваш на кров и се фрлаш.

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот