Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Иванов: Не верувам дека "Скопје 2014" може да предизвика мултиетнички тензии

Go down

Иванов: Не верувам дека "Скопје 2014" може да предизвика мултиетнички тензии

Пишување by GBL on Вто Фед 09 2010, 17:26

Јавната дебата за проектот „Скопје 2010“ не треба негативно да се сфаќа и секој кој што има иницијатива може да ја поднесе до соодветните институции, по што ќе биде сериозно разгледана.Ова го изјави претседателот Ѓорѓе Иванов запрашан дали проектот „Скопје 2014“ може да предизвика меѓуетнички тензии во државата.
„Јас го поддржувам сето она што е конструктивно, креативно и иновативно бидејќи тоа ќе им го оставиме на идните поколенија. Секоја иницијатива што го изразува карактерот на нашата држава треба да проследена во надлежните институции каде советниците треба да ја сочуваат мултиетничноста на таа иницијатива“, додаде Иванов.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот