Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Евакуирани патници заради закана со бомба

Go down

Евакуирани патници заради закана со бомба

Пишување by GBL on Вто Фед 09 2010, 17:20

Повеќе стотици патници беа евакуирани од воз на железничката станица во Амстердам заради закана со бомба, јавија светските медиуми.Очевидци повикале полиција откако слушнале како едно лице се заканува дека ќе го “крене“ возот во воздух.
Полицијата приведе маж на станицата Ден Бош кој извикувал „Бог е голем“ и се заканувал дека ќе ја активира бомбата која ја имал во себе, изјави портпаролот на холандската полиција.
Бомбата подоцна била пронајдена и демонтирана од страна на полицијата.
Идентитетот на уапсеното лице сеуште не е обелоденет.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот