Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Прв развод во шпанското кралско семејство

Go down

Прв развод во шпанското кралско семејство

Пишување by GBL on Вто Фед 09 2010, 17:19

Шпанската принцеза Елена службено се разведе од сопругот Хаиме де Маричалар, објави кралската палата Зарзуела во вторник.Тоа е прв случај на развод кај член на кралската фамилија, по обновата на монархијата пред 35 години.
По 14 години брак, принцезата Елена и банкарот Маричалар, го поднеле барањето за развод во ноември минатата година.
Инаку, принцезата Елена е најстарата ќерка на кралот Хуан Карлос и кралицата Софија, и е четврта во редот наследници на шпанскиот престол.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот