Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Frostwire

Go down

Frostwire

Пишување by Vlado-Tornado on Пон Ное 05 2007, 04:57

Frostwire e братчето на Limewire, со таа разлика што ова е целосно бесплатно, има turbo-charged-searches и посимпатичен интерфејс. Постои можност за chat со корисниците, а исто така дава и одлични резултати при барањето. Изработено е во JAVA, па ќе Ви биде потребна JRE 1.5+, но убавината во тоа е што не зависи на кој оперативен систем сакате да го користите...http://www.frostwire.com


Последната промена е направена од на Вто Ное 06 2007, 04:05. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Frostwire

Пишување by Kosta on Вто Ное 06 2007, 00:51

Колку што гледав screenshots речиси е исто со LImeWire, само што е гага :bravo:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
avatar
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение :
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Frostwire

Пишување by fiko-mk on Пон Дек 03 2007, 01:29

Имуно е на spyware,malware?
avatar
fiko-mk
Капетан
Капетан

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 139
Поени : 1
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Скопје
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Re: Frostwire

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот