Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Судијка го тепала својот сопруг и неговата љубовница

Go down

Судијка го тепала својот сопруг и неговата љубовница

Пишување by GBL on Вто Фед 09 2010, 16:47

Јелена Петриќ Поповиќ судијка во српски суд се товари за семејно насилство, бидејќи му нанела на својот сопруг телесни повреди, а извори за српските медиуми тврдат дека се пресметала и со неговата љубовница.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Во тужбата се вели дека Петриќ Поповиќ е обвинета за казнено дело кое го извршила на 14. јули 2007 година во Суботица.
Таа при чиста свест го удрила својот сопруг замавнувајќи со вратата од патничкиот автомобил, а од силниот удар тој паднал на земја и се здобил со телесни повреди. Сето тоа стоело во тужбата која нејзиниот сопруг ја поднел до неа.
Петриќ Поповиќ изјави за српските медиуми дека нивните наоди делумно се точни, а делумно се лажни.
Србија продолжува да ја тресе скандалот во врска со повторното именување на судии. Српските медиуми објавија документи кои содржат дека на листата на судии се наоѓаат и оние кои се занимаваат со проституција, семејно насилство и слично.
Меѓу нив се наоѓа името на Јелена Петриќ Поповиќ.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот