Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ФОТО: Бред и Анџелина не се разделуваме, појаки сега смe од кога и да било!

Go down

ФОТО: Бред и Анџелина не се разделуваме, појаки сега смe од кога и да било!

Пишување by GBL on Вто Фед 09 2010, 16:41

Поради лажните изјави во весниците за нивната разделба Анџелина и Бред решија да покренат судски спор против таблоидите кои ја објавиле оваа вест. Како што кажуваат, сега се посреќни од кога и да било порано.

Откако се бакнувале во јавоста, холивудскиот пар кажал дека не се разделуваат. Бред Пит (46) и Анџелина Џоли(34) започнале судски спор против британските таблоиди кои ја пласирале лажната вест, кажал нивниот адвокат Кејт Шилдинг.

Тој истакнал дека лагите се однесуваат за пласирањето на информацијата дека на 24 јануари посетиле адвокат за да се договорат за разводот, околу имотот вреден околу милијарда долари и старателството над децата.

Парот се појавил на Супер Боул во Мајами со најстариот син Медокс (Cool. Не им сметале папараците кои постојано ги сликале додека тие разменувале нежности.
GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот