Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Банда украла 30 000 градници

Go down

Банда украла 30 000 градници

Пишување by GBL on Вто Фед 09 2010, 16:28

Тајландската полиција уапсила петчлена банда која украла 30 000 градници вредни околу 90 илјади долари.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Крадците на градници марка Triumph биле фатени во олбаста Самут Пракан, јавил Bangkok Post.

Акцијата започнала на барање на компанијата Боди Фешн, локален произведувач на долна облека марка Triumph, откако од складот им биле украдени 30 000 градници.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот