Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ!

Go down

Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ! Empty Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ!

Пишување by GBL on Вто Фед 09 2010, 16:27

Магазинот “Love“ во новиот број ги разголе супермоделите Кејт Мос, Наоми Кембел и Наталија Водјановиа, а воедно и нивните колешки од модните писти АМбер Валет, Џенил Вилијамс, Кирстен МекМенами, Дарија Вербов и Лери Стоун.

Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ! Img56344296

Насловниѕе на кои позираат осум убавици во иста поза веќе го обиколија светот, а сега е објавен и цел едиторијал на разголените фотографии на моделите. За разлика од насловните, на кои преку “стратешки позиции“ беше залепена трака селотејп, на останатите фотографии се гледа апсолутно се.

Од трите супермодела, највоздржана и најсрамежлива на снимањето, судејќи по фотографиите била Наталиа Водјанова. Наоми Кемпбел својата работа ја одработила строго професионално, а најразуздана, очекувано била Кејт Мос.

Уредничката на “Love“, Кејти Бренд навела дека за снимањето на едиторијалот одбрала осум девојки кои по мислење на уредништвото имаат совршени тела. “Во истата поза снимени се со цел да покажат колку се разликуваат една од друга“, навела Бренд појаснувајќи дека “совршенството варира“. Фотографиите ги снимиле Март Алас и Маркус Пигот.

Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ! Thumdsgsdbnail.ashx

Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ! Thumbnfsaafrsdaail.ashx

Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ! Thumbndsgfsdail.ashx

Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ! Thumbnailvgfsdgtsd.ashx

Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ! Thumbnail.fddsfashx

Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ! Thumbnail.agdsgsdgshx

Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ! Thumbnail.affasdfshx

Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ! Thufadsfsadfmbnail.ashx

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Кејт Мос и Наталија Водјанова покажаа АПСОЛУТНО СЕ! Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот