Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што правите во моментов?

Страна 26 of 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Мар 05 2009, 19:58

Пејам :angel:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Пет Мар 06 2009, 21:39

Слушам одлично музиче.....
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Пет Мар 06 2009, 22:47

се спремам да одам кај едни ненормални шо многу си ги сакам :133: мај бфф и другиот бфф :pos:

_________________
Што правите во моментов? - Page 26 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Саб Мар 07 2009, 04:07

jelena напиша:се спремам да одам кај едни ненормални шо многу си ги сакам :133: мај бфф и другиот бфф :pos:

:thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1: :thumbup1:
:worshi: :worshi: :worshi: :worshi: :worshi: :worshi: :worshi:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Мар 07 2009, 16:12

Се расонвам.
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Саб Мар 07 2009, 17:41

се мислам да се пакувам ама ме мрзи

_________________
Што правите во моментов? - Page 26 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Нед Мар 08 2009, 06:22

Се трезнам.
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Нед Мар 08 2009, 10:28

се спремам за в кревет ммммммммммммммм има да се наспијам

_________________
Што правите во моментов? - Page 26 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Нед Мар 08 2009, 20:09

Еф седам со омиленото мое чоече :laugh:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Пон Мар 09 2009, 00:03

Дремам пред ПЦ
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Мар 09 2009, 05:34

Јадам кикирики.
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Пон Мар 09 2009, 16:02

Се паковам
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Пон Мар 09 2009, 21:46

Кулирам
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Мар 11 2009, 02:34

Нишо.
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Сре Мар 11 2009, 20:12

чепкам по нет

_________________
Што правите во моментов? - Page 26 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Сре Мар 11 2009, 23:04

Се спремам за излегвање
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Чет Мар 12 2009, 20:04

одмарам

_________________
Што правите во моментов? - Page 26 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Чет Мар 12 2009, 21:31

Се досадвам
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Kosta on Пет Мар 13 2009, 00:44

Се чудам како уште ви е интересна темава :pos:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Пет Мар 13 2009, 03:51

Мене се ми е досадно Very Happy

Он топик: Се спремам да гледам филм
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Вто Мар 17 2009, 19:23

се прашувам зошто No

_________________
Што правите во моментов? - Page 26 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Вто Мар 17 2009, 22:03

Се забавувам
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Саб Мар 28 2009, 23:30

си редам слики на myspace

_________________
Што правите во моментов? - Page 26 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Нед Мар 29 2009, 21:07

Пробвам да се вратам во тек со нетов :vozbuden:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Мар 30 2009, 04:41

Уживкам со Енја
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 26 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 26 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 26 of 28 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27, 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот