Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што правите во моментов?

Страна 25 of 28 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Јан 27 2009, 21:06

Учам -.- демек
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Сре Јан 28 2009, 18:53

Чекам да стане некој...пукнав од досада Suspect
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by sandra on Чет Јан 29 2009, 01:20

slusam muzika

sandra
Почетник
Почетник

Female
Libra

Треснал Глупости : 8
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Makedonija
Ден на регистрирање : 2008-09-12

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Јан 29 2009, 02:35

ништо
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Саб Јан 31 2009, 02:35

пиам шливовица :smileJ:

_________________
Што правите во моментов? - Page 25 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Јан 31 2009, 23:07

Јадам компот
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Нед Фед 01 2009, 19:31

Чекам да дојде побрзо 10ипол 11 :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden: :vozbuden:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Пет Фед 06 2009, 19:41

слушам муизика
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Чет Фед 26 2009, 04:47

Темава малу е заборавивме ама....

Читам наназат на темава :laugh:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Чет Фед 26 2009, 12:17

Се спремам за на факс
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Чет Фед 26 2009, 18:14

одмарам

_________________
Што правите во моментов? - Page 25 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Чет Фед 26 2009, 22:57

Се спремам да гледам филм
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Фед 27 2009, 18:13

Читам нешто.
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Пет Фед 27 2009, 19:56

чекам

_________________
Што правите во моментов? - Page 25 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Пет Фед 27 2009, 21:19

И јас чекам
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Фед 28 2009, 18:46

Си правам јадење.
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Саб Фед 28 2009, 23:17

Седам дома со одлична екипа :thumbup1:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Нед Мар 01 2009, 21:47

Се спремам за Quake Smile
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Нед Мар 01 2009, 21:51

одмарам

_________________
Што правите во моментов? - Page 25 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Пон Мар 02 2009, 21:59

Еф
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Пон Мар 02 2009, 22:28

MaX напиша:Еф

и ја Smile
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Пон Мар 02 2009, 23:39

преведвам

_________________
Што правите во моментов? - Page 25 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Вто Мар 03 2009, 22:54

Се спремам за на фудбал :laugh:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Сре Мар 04 2009, 04:26

MaX напиша:Се спремам за на фудбал :laugh:

И ја сака да игра фудбал Sad

Го чекам на Дики Smile
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by jelena on Чет Мар 05 2009, 17:25

се нервирам

_________________
Што правите во моментов? - Page 25 18158

♥♥♥ Nami Yoshida loves Haruko Yamashina ♥♥♥
If i had to choose between breathing and loving you, i would use my last breath to say I LOVE YOU !!!

Be Yourself. Everyone else is already taken.
jelena
jelena
Пуфла
Пуфла

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 25 Flirty
Треснал Глупости : 1969
Поени : 192
Репутација : 5
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Into the Wild...
Ден на регистрирање : 2007-08-22

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 25 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 25 of 28 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26, 27, 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот