Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што правите во моментов?

Страна 3 of 28 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Jimmy on Чет Фед 21 2008, 05:09

Боки 13 е пеер бе остај никој друг не е
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Чет Фед 21 2008, 13:18

лелееее времево само за шетање е...јас сеа слушам музика и се расонвам
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Фед 21 2008, 17:20

пишувам нешто на комп
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Чет Фед 21 2008, 21:01

Сега дремнав 15мин и ме разбудија УПМ
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Чет Фед 21 2008, 23:41

јадам Smile
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Фед 22 2008, 00:59

дојдов од на тренинг и само што се истуширав
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Butterfly on Пет Фед 22 2008, 01:07

Листам по нет Very Happy
Butterfly
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Пет Фед 22 2008, 01:10

На МСН
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Пет Фед 22 2008, 01:33

Just*a*Girl напиша:јадам Smile

и ја
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Фед 22 2008, 03:15

се спремам за в кревет ама пепел сум нервозен
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Фед 22 2008, 04:45

Па...сега сум дома, нешо мсн ово оно...готова сум ќе се разболам осеќам... :sad: Shocked леле мај гад двоцифрено
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 3 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Пет Фед 22 2008, 04:47

Се нервирам на форумов со некој постој Evil or Very Mad
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Kosta on Пет Фед 22 2008, 05:14

MaX напиша:Се нервирам на форумов со некој постој Evil or Very Mad

Кажи кој те нервира бате ? :cao: :amor:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Што правите во моментов? - Page 3 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Фед 22 2008, 15:07

немој мах губиш лепота хахаха
јас само што влегов дома од на факултет и така
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Пет Фед 22 2008, 19:56

еве само шо дојдов од училиште....
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by bonte on Пет Фед 22 2008, 20:02

citam NOVA MAKEDONIJA
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 3 Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Пет Фед 22 2008, 20:06

Се карам!! Mad
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 3 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Пет Фед 22 2008, 20:22

се договорвам за вечер
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Фед 22 2008, 22:37

сега станав од спиење и така
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by PsyTrip on Саб Фед 23 2008, 01:23

Prakjam postovi na najforumce Very Happy:D:D
PsyTrip
PsyTrip
Професор
Професор

Male
Virgo

Треснал Глупости : 347
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Ден на регистрирање : 2007-05-27

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Саб Фед 23 2008, 03:08

со стил темплар играф дота сега на форум
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Саб Фед 23 2008, 03:39

Џабе играш со него нема Стил :laugh:
Јас сеа се вратив од на работа и на форумов одма ко некој нездрав
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 3 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Саб Фед 23 2008, 03:55

Играм Мафараѕо со Стил Темплар и со Бране Razz
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 3 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Саб Фед 23 2008, 05:59

Само што дојдов од гламур, уф супер си поминав и сеа се спремам да легнам! :cao:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 3 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Саб Фед 23 2008, 18:03

се досадвам
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 3 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 28 Previous  1, 2, 3, 4 ... 15 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот