Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што правите во моментов?

Страна 2 of 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Jimmy on Нед Фед 17 2008, 02:34

Just*a*Girl напиша:муабет на мсн,слушам музика (Please Forgive Me) ... го разгледвам форумов...и то Smile

слушај радио
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Нед Фед 17 2008, 02:36

ееееее вин ампот не го користам јас...со медиа плејер слушам...јбг Crying or Very sad
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Butterfly on Вто Фед 19 2008, 19:26

Пишувам на форумот и и одмарам Very Happy
Butterfly
Butterfly
One and only

Female
Aries

Треснал Глупости : 55
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : pomegu 4P
Ден на регистрирање : 2007-12-04

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Сре Фед 20 2008, 13:10

си ја средвам собата
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Фед 20 2008, 16:43

на мсн
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Сре Фед 20 2008, 20:55

Еве сеа од на работа и одма на форум :laugh:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Сре Фед 20 2008, 21:06

се виткам..ме боли стомакот Crying or Very sad
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Kosta on Сре Фед 20 2008, 22:20

Just*a*Girl напиша:се виткам..ме боли стомакот Crying or Very sad

scratch Sad

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Сре Фед 20 2008, 22:22

Kosta напиша:
Just*a*Girl напиша:се виткам..ме боли стомакот Crying or Very sad

scratch Sad

то е то...ред дејс silent
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Maxxis on Сре Фед 20 2008, 22:24

Спуштам patch за Archlord!
Веке 4 сати го праам тоа пошо интернетов ми е 2kb/1 saat Very Happy
Maxxis
Maxxis
Асистент
Асистент

Male
Pisces

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Devilish
Треснал Глупости : 70
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 27
Се наоѓам : Underground
Ден на регистрирање : 2007-07-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Фед 20 2008, 22:25

го чекам мах да гледаме фудбал
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Сре Фед 20 2008, 22:25

се нервирам!!!!!! :krsi:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Фед 20 2008, 22:36

Just*a*Girl напиша:се виткам..ме боли стомакот Crying or Very sad
написе од оние кафетин црвенине наменети за тие ред дејс :thumbup1: помагаат
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Фед 20 2008, 22:40

Иначе се мислам за една ствар, и ја слушам сам од нон стоп!
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Сре Фед 20 2008, 22:42

јас сеа си средвам некои слики ... факен со стомакот,јбг..да си легнам да спијам најарно е
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Фед 21 2008, 01:02

јас само што си се вратив гледавме фудбал и одма на форум Very Happy
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Kosta on Чет Фед 21 2008, 02:29

Кршам ореви :laugh:

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Фед 21 2008, 02:48

леле како ми се сојаде ај дај некој
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Чет Фед 21 2008, 03:09

Слушам музиче си се смејам весел си сум а не сум напиан ништо :laugh:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Фед 21 2008, 03:13

MaX напиша:Слушам музиче си се смејам весел си сум а не сум напиан ништо :laugh:
Дан си напушен? :laugh: се зезам
Иначе на мсн, пијам чајче и то....
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Jimmy on Чет Фед 21 2008, 03:15

изигравам диџеј ама никој не ме слуша пеери сте сите :e:
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Kosta on Чет Фед 21 2008, 03:16

Jimmy напиша:изигравам диџеј ама никој не ме слуша пеери сте сите :e:

:ljolj: Јас слушам бе Wink

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by bonte on Чет Фед 21 2008, 04:51

Se karam so Koste na MSn Smile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by SuNsHiNe on Чет Фед 21 2008, 04:53

и ја слушам бе... Smile)
SuNsHiNe
SuNsHiNe
Студент
Студент

Female
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Fine
Треснал Глупости : 35
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-11-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Vase on Чет Фед 21 2008, 05:05

И ја слушам... Дали тоа значи дека не сум педер Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 2 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 2 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 28 Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот