Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што правите во моментов?

Страна 6 of 28 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Фед 28 2008, 01:50

немој губиш лепота хахах
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Чет Фед 28 2008, 01:58

:laugh:
сеа се спремам ќе спијам..
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Kosta on Чет Фед 28 2008, 01:59

Just*a*Girl напиша::laugh:
сеа се спремам ќе спијам..

Добра ноќ :gali:

И јас си се спремам да легнам Razz

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Чет Фед 28 2008, 03:19

Јас сеа ги читав погоре напишаниве постови
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Чет Фед 28 2008, 05:09

Го глеам новиот аватар од MaX и просто не ми се верува Very Happy:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Чет Фед 28 2008, 13:24

префрлам слики
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Чет Фед 28 2008, 13:57

Го читав постот од Борис и незнам што не му се верува :laugh:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Фед 28 2008, 14:19

Ќе легнам да спијам сега си облеков пижамчиња... Very Happy
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Soldier of fortune on Чет Фед 28 2008, 14:49

Ќе одам во фотокопирница Very Happy
Soldier of fortune
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Чет Фед 28 2008, 15:13

Чекам да поминит денов, за утре да можам да си одам во Струга
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Чет Фед 28 2008, 16:44

АТМ се спремав за нешто ама никако да станам од на КОМ
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Фед 28 2008, 17:51

pribiram se so imam od bivsata da i vratam
zivot toa ti e Very Happy
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by bonte on Чет Фед 28 2008, 18:34

ef sega ke menvam avatar
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Чет Фед 28 2008, 18:48

Ја еф со мојт исто та исто на МСн на Форум и на МајСпејс Very Happy
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Чет Фед 28 2008, 19:18

се чудам оти немам никој дома :laugh:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Jimmy on Чет Фед 28 2008, 20:22

гледам вести на сител Very Happy
Jimmy
Jimmy
Пензионер
Пензионер

Male
Scorpio

Треснал Глупости : 660
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : у кабинет
Ден на регистрирање : 2007-05-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Фед 28 2008, 20:40

пејам и пејам и пејам....
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Чет Фед 28 2008, 20:48

јадам
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Чет Фед 28 2008, 20:52

Си слушам музиче си уживам си пејам си се смејам си пушам цигарче
си пијам сокче си пијам кафе....поубо каде?
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Чет Фед 28 2008, 20:55

пеаааааааммммммммммммм :laugh:

And don't u cry tonight...I still love u baby....
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Vase on Чет Фед 28 2008, 21:41

Пијам кафе, пушам цигарче,разгледувам на НАЈФОРУМЧЕ и се спремам за учење

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Пет Фед 29 2008, 02:14

работам на книгава и на мсн
со една драга личност
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Пет Фед 29 2008, 02:45

Пишувам глупости по форумов
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by bonte on Пет Фед 29 2008, 03:04

gledm klipcinja na youtube
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 6 Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Пет Фед 29 2008, 13:44

се занимавам нешто :laugh:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 6 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 28 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот