Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што правите во моментов?

Страна 5 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Пон Фед 25 2008, 13:45

Се расонвам со кафе и ме чекат еден добар туш
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by bonte on Пон Фед 25 2008, 20:57

Go testiram mojot nov glusec!!!!
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Пон Фед 25 2008, 21:11

пејам......
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Фед 25 2008, 21:19

само што станав од спиење
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Пон Фед 25 2008, 22:48

кулирам :laugh:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Пон Фед 25 2008, 23:28

работам на едно мое стручно дело
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by The*Goddess on Вто Фед 26 2008, 02:13

Си јадам палачинки
The*Goddess
The*Goddess
Доцент
Доцент

Female
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Cynical
Треснал Глупости : 112
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2008-02-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Вто Фед 26 2008, 02:22

Си мирцкам на нет Very Happy и слушам музика
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Вто Фед 26 2008, 13:56

на фах сум на пауза
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Vase on Вто Фед 26 2008, 14:42

Na fax slusam predavanja Very Happy

_________________
I'm fat, but you're ugly. I can diet Smile
Vase
Vase
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Capricorn

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Amused
Треснал Глупости : 493
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : vo mestopolozba
Ден на регистрирање : 2007-11-17

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Вто Фед 26 2008, 16:05

Шо прам??? е се нервирам не можам на мсн да влезааааааааааааам!! :krsi:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Вто Фед 26 2008, 19:45

само шо дојдов од училиште...
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Soldier of fortune on Вто Фед 26 2008, 20:23

Возам точак . . .
Soldier of fortune
Soldier of fortune
Доцент
Доцент

Male
Libra

Треснал Глупости : 118
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Sevrno od rajot
Ден на регистрирање : 2007-11-20

Преглед на профилот на членот http://www.klimce.cjb.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Вто Фед 26 2008, 21:14

Се спремам да легвам
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Фед 27 2008, 01:08

на мсн
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Сре Фед 27 2008, 02:10

Слушам балканска ебанка ихаааа
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Сре Фед 27 2008, 02:44

Сеа станав :rano:
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 34
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Сре Фед 27 2008, 13:08

ја слушам Watch Out :laugh:
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Сре Фед 27 2008, 15:18

Се спремам за пеење!! :p:
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Сре Фед 27 2008, 16:00

слушам вести
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Сре Фед 27 2008, 17:28

pisuvam predavanja za na fax
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by bonte on Сре Фед 27 2008, 21:00

mijam noze.Smile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? - Page 5 Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Чет Фед 28 2008, 00:46

гледам шо има ново на форумов
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by 1MM0rtalis on Чет Фед 28 2008, 01:27

и јас ама салбо несо постови
1MM0rtalis
1MM0rtalis
VIP
VIP

Male
Capricorn

Треснал Глупости : 730
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : UNDERWORLD
Ден на регистрирање : 2007-06-25

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Чет Фед 28 2008, 01:40

аха...јас сеа муабетам на мсн и се нервирам Mad
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? - Page 5 Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 28 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот