Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Балардини се надева на услугите на Ледесма

Go down

Балардини се надева на услугите на Ледесма Empty Балардини се надева на услугите на Ледесма

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 08 2010, 23:29

Тренерот на Лацио во очајните обиди да го спаси својот тим од
излегување се надева дека ќе може да смета на услугите на Кристијан
Ледесма.


Балардини се надева на услугите на Ледесма Ledesma-tottiЛедесма заедно со нашиот Пандев беа исфрлени од тимот на Лацио по
барање на председателот Клаудио Лотито но заразлика од Пандев кој по
судски пат дојде до својата слобода на Ледесма тоа не му успеа.

Моментално
тој повторно преговара со Клаудио Лотито за продолжување на својот
договор при што играчот сака поголема плата од својот шеф.

„Разбрав
дека вчера председателот Лотито го повикал Кристијан Ледесма и тие
разговарале по отворените прашања помеѓу нив“, изјави Балардини.

„Се
надевам дека ќе можам да рачунам на него во наредните натпревари. Ние
можеме да одиме напред но само доколку тој ги реши прашањата што се
отворени со председателот“, дополни тренерот.
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Балардини се надева на услугите на Ледесма Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот