Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Раниери: Нереално е да мислиме дека ќе го стигниме Интер

Go down

Раниери: Нереално е да мислиме дека ќе го стигниме Интер

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 08 2010, 23:25

Среќната победа против Фиорентина го израдува тренерот на Рома,
Клаудио Раниери но сепак тој реално изјави дека тешко може да се стигне
водечкиот Интер.

Во овој момент разликата помеѓу двата тима е 8 поени при што шампионите
се со еден натпревар помалце, оној кој ќе го одиграат во среда.

„Интер
е премногу силен и не можат да бидат стигнати, никој неможе да му
попречи во повторното освојвуање на титулата“
, изјави РАниери после успехот во Фиренца.

„Имавме
среќа против Фиорентина но и покажавме дека знаеме како точно да
стигнеме до победата. Серџо беше неверојатен на голот. Би ги пофалил
уште Вучиниќ и Де Роси. Измената на Тоти не беше поради повреда -
едноставно проценив дека не е во најдобра кондиција да го одигра целиот
натпревар“,
дополни стручњакот под чие раководство Рома нема пораз цели 19 натпревари
avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот