Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Што правите во моментов?

Страна 1 of 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Go down

Што правите во моментов? Empty Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Чет Ное 01 2007, 12:41

Јас сега умирам од досада, слушам Kelly Family, си прам да ми е интересно ама некако не ми оди Very Happy:D и си отварам теми овде Very Happy:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Bagi on Чет Ное 01 2007, 18:44

ti si nemaj rabota nisaj vratata:D
Bagi
Bagi
Студент
Студент

Female
Aries

Расположение : Што правите во моментов? Lonely
Треснал Глупости : 52
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-10-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Kosta on Пет Ное 02 2007, 14:41

Еф кај Горан - Гого го тупиме денот со семинарски за на факс. ЈЕбига

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Што правите во моментов? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Саб Ное 03 2007, 21:33

Во моментов го пишувам овај пост Very Happy:D
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by bonte on Пон Ное 05 2007, 04:50

peram corapi
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Goran - Gogo on Пон Ное 05 2007, 15:31

Во моментов се мрзнам зошто ме мрзит да станам и да си облечам блуза Very Happy:D:D
Goran - Gogo
Goran - Gogo
Доцент
Доцент

Male
Pisces

Расположение : Што правите во моментов? Sleepy
Треснал Глупости : 151
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : MK
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Пон Ное 05 2007, 21:27

Ja se kuropecam na internet Very Happy:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Ное 05 2007, 22:14

jas pak izlegov malku na interenet da menam...na stan ni go isklucija parnoto pa sega se grebime

Smile
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Што правите во моментов? Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Александар on Вто Ное 06 2007, 15:52

ми текна да проверам интернет а и странава (форумчево)
љољ
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Што правите во моментов? In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Bagi on Сре Ное 07 2007, 11:22

ef naskola sum
aaaaaaaaaaa skrenaaaaaaaaf aaaaaaaaaaaa
Bagi
Bagi
Студент
Студент

Female
Aries

Расположение : Што правите во моментов? Lonely
Треснал Глупости : 52
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-10-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by bonte on Чет Ное 08 2007, 01:17

igram kriket
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Kosta on Чет Ное 08 2007, 01:40

:programiram: ->е ова го прам, само ми е страв да не се напрам ваков Very Happy

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Што правите во моментов? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Bagi on Чет Ное 08 2007, 10:06

ja pak sum naskola
Bagi
Bagi
Студент
Студент

Female
Aries

Расположение : Што правите во моментов? Lonely
Треснал Глупости : 52
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-10-13

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Саб Ное 10 2007, 06:09

bonte напиша:igram kriket
loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool Very Happy:D:D
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Александар on Нед Ное 11 2007, 04:28

malce alkohol i utre ve sakam na site i sega ve sakam site i to....
Александар
Александар
Македонија

Расположение : Што правите во моментов? In_Love
Треснал Глупости : 664
Поени : 12
Репутација : 0
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Vlado-Tornado on Нед Ное 11 2007, 13:52

Ментално земам залет за да седнам да учам ... додека да ми тргне, после ... кој да ме запре Very Happy
Vlado-Tornado
Vlado-Tornado
Администратор
Администратор

Male
Cancer

Треснал Глупости : 297
Поени : 10
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 33
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Kosta on Пет Ное 16 2007, 03:25

Goran - gogo го чекам да допрајт муабет со тииииит Smile

_________________
Кај ми е сонцето бе !?
Kosta
Kosta
Најфорумче манијак
Најфорумче манијак

Male
Scorpio

Расположение : Што правите во моментов? Relaxed
Треснал Глупости : 2202
Поени : 159
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : Струга
Ден на регистрирање : 2007-05-16

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by borisd on Чет Дек 20 2007, 02:54

Тепам време, трошам воздух, слушам музика и го пишам овај пост! Very Happy
borisd
borisd
Banned

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? Yeehaw
Треснал Глупости : 1887
Поени : 70
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 32
Се наоѓам : 41.18°N 20.68°E
Ден на регистрирање : 2007-05-17

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/boris_d

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by bonte on Чет Дек 20 2007, 21:00

Се забавувам на najforumce.TK Smile
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by MaX on Пет Дек 21 2007, 10:55

Се расонвам
MaX
MaX
Вирус
Вирус

Male
Cancer

Расположение : Што правите во моментов? Amused
Треснал Глупости : 2547
Поени : 70
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-12

Преглед на профилот на членот http://www.najforumce.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by *Sandra* on Саб Дек 22 2007, 05:46

Мн ми е досадно!
Надвор туриват неможам да излезеам, не сум на работа, немам за учење и зато си седам на интернет и си слушам музика
*Sandra*
*Sandra*
Почетник
Почетник

Female
Leo

Треснал Глупости : 9
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Melbourne
Ден на регистрирање : 2007-12-22

Преглед на профилот на членот http://www.myspace.com/sandricka1988

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by HalfGrown_IDIOT on Пон Дек 24 2007, 02:57

ako ako
HalfGrown_IDIOT
HalfGrown_IDIOT
Најjакиот
Најjакиот

Male
Libra

Расположение : Што правите во моментов? Cool
Треснал Глупости : 347
Поени : 3
Репутација : 3
Поминат рок на траење : 31
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-03

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by ~The Vampire~ on Чет Фед 14 2008, 17:33

Давам коментар на темава, пијам млекце(луѓе бе обожавам млеко шо било ова), и чекам некој да ме побара да излезиме зшо скренав...ми недостига туламурче од кога не сум била Crying or Very sad
~The Vampire~
~The Vampire~
Администратор
Администратор

Female
Libra

Расположение : Што правите во моментов? Daring
Треснал Глупости : 1353
Поени : 75
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 29
Се наоѓам : Некаде помеѓу земја и небо
Ден на регистрирање : 2008-02-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by bonte on Чет Фед 14 2008, 23:05

se tusiram
bonte
bonte
Технолошки Вишок
Технолошки Вишок

Male
Sagittarius

Расположение : Што правите во моментов? Bored
Треснал Глупости : 1180
Поени : 24
Репутација : 1
Поминат рок на траење : 30
Се наоѓам : Struga
Ден на регистрирање : 2007-06-02

Преглед на профилот на членот http://www.nemam.com

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Just*a*Girl on Нед Фед 17 2008, 02:26

муабет на мсн,слушам музика (Please Forgive Me) ... го разгледвам форумов...и то Smile
Just*a*Girl
Just*a*Girl
Професор
Професор

Female
Leo

Треснал Глупости : 377
Поени : 0
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : Tamu nekade
Ден на регистрирање : 2008-02-16

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Што правите во моментов? Empty Re: Што правите во моментов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 28 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот