Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Фабрегас: Негативен одговор за Арсенал, позитивен за Барса

Go down

Фабрегас: Негативен одговор за Арсенал, позитивен за Барса Empty Фабрегас: Негативен одговор за Арсенал, позитивен за Барса

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 08 2010, 23:17

Капитенот
на Арсенал Цеск Фабрегас веќе го донел своете решение за премин во
редовите на Барселона на крајот на оваа сезона пренесува денешното
издание на весникот „Спорт“.Фабрегас: Негативен одговор за Арсенал, позитивен за Барса FabregasПрен каталонските новинари Фабрегас изјавил дека нема намера да го
продолжи договорот со тимот на „Топџиите“ и дека по крајот
на оваа сезона ќе премине на Ноу Камп.

Има
уште многу време до крајот на сезоната и ќе размислам подетално за тоа
каде ќе ја продолжам мојата фудбалска авантура. Но, Барселона се повеќе
ме влече и мислам дека ќе заминам во Шпанија.“ - изјави Фабрегас.

Арсенал
ги загуби сите шанси за титулата оваа сезона по поразот од Челзи со
2:0. Се очекува од раководството на актуелниот шпански, европски и
светски шамион да одвои 50 милиони евра за да си го врати Фабрегас во
својте редови, којшто е дете на каталонскиот клуб.
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Фабрегас: Негативен одговор за Арсенал, позитивен за Барса Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот