Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Капело: Тери уште е исклучително важен за Англија

Go down

Капело: Тери уште е исклучително важен за Англија Empty Капело: Тери уште е исклучително важен за Англија

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 08 2010, 23:15

Селекторот на англиската фудбалска репрезентација, Фабио Капело му ја
одзеде капитенската лента на Џон Тери, но не ја загубил довербата во
дефанзивецот на „Гордиот Албион“.

Капело: Тери уште е исклучително важен за Англија Capello.engСпорот за скандалот заврши, па според моето мислење мислам дека е време да продолжиме понатаму.“ - изјави иатлијанскиот фудбалск експерт за англискиот дневен весник „Мирор“.

Тери сепак е уште исклучително важен за Англија. Тој е еден од најголемите клучни фигури во нашата соблекувална.“

Зборував со Тери, а и знаете зошто. Разговорот сепак беше личен, и немам намера да ги откривам деталите.“ - ја спореди и оваа информација италијанецот.

Кога
станав селектор, одлучив кој е капитен, заменик капитен и трет капитен.
Прво сакам да зборувам со Рио и другите играчи и потоа ќе утврдам кој
ќе биде новиот лидер на тимот
.“ - заврши Фабио.
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Капело: Тери уште е исклучително важен за Англија Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот