Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Евра бара од Нани да ја задржи моменталната форма

Go down

Евра бара од Нани да ја задржи моменталната форма Empty Евра бара од Нани да ја задржи моменталната форма

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 08 2010, 23:10

Патрис Евра бара од својот соиграч во дресот на Манчестер Јунајтед, Луис Нани да ја задржи моменталната форма.

Евра бара од Нани да ја задржи моменталната форма Man.utd
Патрис Евра е задоволен од прогресот на Португалецот и од последните перформанси покажани на теренот во изминатите натпревари.

Имено,
Нани беше надвор од составот во последниот период поради повреда, но се
шпекулираше дека сепак се работело за наводна кавга со Сер Алекс
Фергусон и неговата „повреда“ била само оправдание за
јавните медиуми. Потоа се пројавија огромен број шпекулации за негово
заминување од „Олд Трафорд“, но Португалецот се врати во
посакуваната форма и во последните натпревари е еден од главните играчи
за победите на Манчестер Јунајтед.

„Секој знае
дека талентот што тој го поседува понекогаш ги фрустрира фановите затоа
што тие очекуваат повеќе од него. Него му треба само време за да се
докаже.“
- смета Евра.

„Одигра 4
натпревари во низа, но сепак ме изненади затоа што ги знам квалитетите
кој ги поседува тој. Не му кажувам ’добра работа’ по секој
натпревар, само барам од него ваквите игри да станат нормално нешто за
него и да успее да ја задржи формата. Многу сум среќен за него.“
- заврши Евра.
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Евра бара од Нани да ја задржи моменталната форма Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот