Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Чех ќе се бори за својата иднина во Челзи

Go down

Чех ќе се бори за својата иднина во Челзи Empty Чех ќе се бори за својата иднина во Челзи

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 08 2010, 23:07

Петр Чех е спремен да се бори за својата иднина во Челзи.Чех ќе се бори за својата иднина во Челзи Petr_cech_1203233c


„Пипл“ потсетува на неколкуте грешки кои скапо го чинеа
Челзи во Премиерлигашките дуели, како и во дуелите од Лигата на
Шампионите и ФА Купот. Таквите грешки Чехот мора да ги совлада или ќе
биде избришан од списокот на Карло Анчелоти.

Карло
Анчелоти е спремен да пронајде замена за Чех, доколку голманот продолжи
со истите издание и во пролетниот дел од сезоната. Парите не би биле
проблем откако гадата Роман Абрамович му даде на знаење на Карло
Анчелоти дека ќе има доволно пари на располагање за летнио трансфер
период.

Раководството на Челзи се надева дека Чех ќе ја подобри
формата и нема да има потреба од дополнителни трансфер, но сепак
доколку не се случи тоа истите ќе бидат принудени да бараат нов човек
за голманската позиција во летниот преоден рок.
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Чех ќе се бори за својата иднина во Челзи Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот