Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Диего: Потребна ни е само една победа за да ги свртиме работите

Go down

Диего: Потребна ни е само една победа за да ги свртиме работите Empty Диего: Потребна ни е само една победа за да ги свртиме работите

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 08 2010, 19:50

Диего е оптимист, смета дека е потребна само една победа за Јувентус да ги сврти работите кон подобро.

Диего: Потребна ни е само една победа за да ги свртиме работите LinkДиего: Потребна ни е само една победа за да ги свртиме работите Juve-vrti-diegoИ со доаѓањето на Закерони не се подобрија резултатите на Јувентус, тој и на вториот натпревар не успеа да победи.


Но Диего е задоволен од работата на новиот терен и од желбата која
ја покажува тимот, смета дека само една победа е доволна за работите да
тргнат кон подобро.
"Оптимист сум. Треба да бидеме. Гледам знаци на опоравување" - објаснува Диего.
"Како и останатите не успевам да постигнам гол. Но се чуствувам
добро. Се движам добро со и без топката, изведувам слободни удари,
нафрлувам".
"Тоа е мојата работа, да асистирам за моите колеги и да играм за тимот",
"Имавме потешкотии во првиот дел против Ливорно, но работите подоцна
се поправија. Потребна ни е само една победа за да ги свртиме работите,
но според мене не играме лошо".
"Треба да продолжиме да го правиме она што го правевме минатата
недела, да работиме напорно со насмевка на лицата. Психолошки мораме да
бидеме силни" - изјави Диего.
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Диего: Потребна ни е само една победа за да ги свртиме работите Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот