Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Каков секс таква врска

Go down

Каков секс таква врска Empty Каков секс таква врска

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 08 2010, 19:43

[b]
[b]

Од движењата и неговата омилена поза, лесно можете да откриете каква е
перспективата на вашата врска. Затоа посветете поголемо внимание и
научете го говорот на неговото тело.


Каков секс таква врска Link

Каков секс таква врска Sex_poza3Обожава мисионерска поза

Ова
е тип кој сака нештата да се одвиваат како пишува во учебниците.
Станува збор за искрен и верен маж, кој најверојатно нема да ве
изневери.

Ве набљудува за време на предиграта

Ако
за време на предиграта се загледува во вас, но не како во обично парче
месо, туку со поголема длабочина во неговиот поглед, тој не е
заинтересиран само за секс. Можеби му значите повеќе отколку што
претпоставувате.

Каков секс таква врска Seks_poza2Сака кучеКаков секс таква врска Link

шка секс поза

Овој
маж се впушта само во односи во кои може да има контрола. Во оваа поза
не можете да имате контакт со очите, а тоа за него е сосема безбедно
бидејќи не мора премногу емоционално да се открива.

Сака пози во кои вие сте главни

Доколку
на вашиот партнер му се допаѓаат пози во кои вие ја имате главната
улога, тогаш станува збор за маж кој сака да ве задоволи. Нема да
погрешите ако му го подарите вашето срце толку на ваков човек.

Каков секс таква врска Ride4Прави атКаков секс таква врска Link

мосфера

Некои
мажи не сакаат предигра, но доколку вашиот навистина се труди да
направи атмосфера за вас, а не само да ве одвлечка во кревет, тогаш тој
е од оние мажи кои просто обожаваат да водат љубов. Очекувајте
неверојатен секс.

Нежни бакнежи

Мажот
кој наместо да започне со секс срамежливо ве љуби по бутовите е малку
несигурен и не знае како најдобро да ве задоволи. Тој повеќе се
карактеризира како сладок, отколку како сјаен љубовник.

Сака секс од страна

Овие
мажи сакаат да ги преиспитуваат жените и тоа што тие го чувствуваат за
нив. Позата му овозможува многу интимност, а тој е мошне нежен и сладок
додека води љубов со вас.
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Каков секс таква врска Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот