Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Џордан се омажи со Реид

Go down

Џордан се омажи со Реид Empty Џордан се омажи со Реид

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Пон Фед 08 2010, 19:31

[b]Познатата Џордан се омажи со нејзиниот љубовник Алекс Реид во кратка
22-минутна церемонија одржана во Лас Вегас, јавуваат светските медиуми.

Џордан се омажи со Реид LinkЏордан се омажи со Реид Jordan4

Гламурозната девојка, чие вистинско име е Кејти Прајс, стапила во брак
со Реид пред мала група од членови на семејството и блиски пријатели
додека венчавката се одржала во капелата на хотелот Wynn Hotel.

-Кејти
беше особено возбудена. Таа ја доби идејата за брак кога Алекс беше во
куќата на Големиот брат и реши да ја реализира до крај, пишува весникот
Mirror повикувајќи се на внатрешен извор.
Џордан се омажи со Реид Jordan13
Според
истиот извор, нивната љубов е уникатна и Алекс има одличен однос со
нејзините три деца од претходниот брак со Питер Андре.
BuDaLoTo_DeTe_
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение : Џордан се омажи со Реид Daring
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 26
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот