Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Влезниците за Евросонг распродадени за 20 минути

Go down

Влезниците за Евросонг распродадени за 20 минути

Пишување by GBL on Пон Фед 08 2010, 16:37

Влезниците за финалната вечер за Евросонг, што ќе се одржи во Норвешка денеска веднаш по пуштањето во продажба беа распродадени.Агенциите јавија дека за 20 минути се распродадени речиси 8000 билети.
Евровизија оваа година се одржува во Осло по заслуга на минатогодишниот победник, Александар Рубак кој победи со песната „Fairytale“.
На годинешниот Евросонг ќе се натпреваруваат 39 земји вклучувајќи ја и Македонија.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот