Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Загинаа двајца руски полицајци во Ингушетија

Go down

Загинаа двајца руски полицајци во Ингушетија

Пишување by GBL on Пон Фед 08 2010, 16:28

Двајца руски полицајци загинаа во провинцијата Ингушетија во северен Кавказ кога врз нив бил извршен напад со огнено оружје.Засега неидентификувани лица синоќа отвориле оган на полицискиот автомобил, при што загинале двајцата полицајци, соопштуваат од министерството за внатрешни работи на Ингушетија.

Нападите врз безбедносните сили во северен Кавказ се чести и се поврзуваат со исламските бунтовници.

Многу од нив се под слаба команда на Движењето за кавкаски емират, кое руските власти го поврзуваат со Ал Каеда.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот