Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Пријателски натпревари на Македонија со Црна Гора и Малта

Go down

Пријателски натпревари на Македонија со Црна Гора и Малта Empty Пријателски натпревари на Македонија со Црна Гора и Малта

Пишување by GBL on Пон Фед 08 2010, 16:11

Македонската сениорска фудбалска репрезентација на 3 март ќе одигра пријателски натпревар со репрезентацијата на Црна Гора во Скопје.

Пријателски натпревари на Македонија со Црна Гора и Малта Get

Македонија исто така во пријателски натпревар на 11 август ќе и гостува на репрезентацијата на Малта.
Двата натпревари ќе бидат контролни средби пред започнувањето на квалификациониот турнир за пласман на Европското првенство кое ќе се одржи во 2012 година во Полска и Украина.
Македонија во вчерашната ждрепка за одредувањето на групите во квалификациите за Е.П. 2012 се падна во групата Б заедно со: Русија, Словачка, Република Ирска, Ерменија и Андора.
Црна Гора беше извлечена во групата Г заедно со Англија, Швајцарија, Бугарија и Велс, а Малта во групата Ф заедно со Хрватска, Грција, Израел, Латвија и Грција.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Пријателски натпревари на Македонија со Црна Гора и Малта Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот