Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Бегалец се допишува со полицијата

Go down

Бегалец се допишува со полицијата

Пишување by GBL on Пон Фед 08 2010, 16:09

Крег Линч (28), од Британија, неодамна побегнал од затворот во Сафолк и скоро секој ден и се “јавува“ на полицијата преку Фејсбук.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Покрај разните пораки, тој редовно им испраќа и свои фотографии. На една од нив е сликан како во рацете држи мисирка, додека на друга им покажува среден прст.

“Доколку некој се сомнева дека сум на слобода, еве доказ - дали би можел во затвор да набавам вака убава мисирка“; напишал Линч, кој по бегството полицијата уредно ја известувал за сите свои потези.

Од полицијата велат дека соработуваат со операторите на Фејсбук и постојано ги проверуваат адресите на кои би можел бегалецот да се крие.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот