Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Голи пензионерки за календар

Go down

Голи пензионерки за календар

Пишување by GBL on Пон Фед 08 2010, 16:07

Дванаесет пензионерки од Англија одлучиле да се сликаат голи за календар што се продава во хуманитарни цели

[You must be registered and logged in to see this image.]

Жените се на возраст од 64 до 86 години и вкупно имаат 887 години, 26 деца, 42 внуци и седум правнуци.

Тие позирале при перењето алишта, работа во градина, готвење или плетење, со детали што им ги покриваат најинтимните делови на телото.

Календарот што го носи називот “Златни постари девојки“, веќе е продаден во 400 примероци, а остварениот приход изнесува една илјада фунти.

“Го направивме тоа да докажеме дека и покрај годините и натаму има оган во нас и дека не сме отпишани“; изјавила Барбара Хауел (67), која е сликана како мис на октомври.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот