Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Поставен нов гинисов рекорд во голтање на мечови

Go down

Поставен нов гинисов рекорд во голтање на мечови

Пишување by GBL on Пон Фед 08 2010, 16:06

Нов гинисов рекорд во голтање на мечови поставен е во понеделникот од страна на австралискиот голтач на мечеви Чејн Халтгрин, кој истовремено проголтал 18 мечеви.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Триесетедногодишниот Халтгрин почнал да ја вежба ова вештина на 16 години, усовршувајќи ја со различни методи, како што е растегнување на грлото со цевка за поливање.
„Ова е сигурно еден од моите најголеми успеси во животот. Не ги голтав само тука така 18 мечови“, рече Халтгрин.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот