Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Мадона сака да го уништи Хесус: Не го ангажирајте!

Go down

Мадона сака да го уништи Хесус: Не го ангажирајте!

Пишување by GBL on Пон Фед 08 2010, 15:59

Откако ги прекина сите врски со режисерот Гај Ричи, Мадона се загледува во помлади дечки, и тоа манекени.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Минатата година Мадона ја прекина врската со 23-годишниот манекен Хесус Луз, за кој се верува дека стана познат и популарен само поради неа, затоа сега таа сака да го уништи.

“Бесна е и се осеќа понижено. Уверена е дека е заслужна за неговиот успех и кариера, поради што сега ги повикува своите пријатели, модни дизајнери повеќе да не го ангажираат“, рекол извор близок на Мадона.

Мадона лови нов манекен

Во меѓувреме, Мадона се загледала во 24-годишниот манекен Џон Кортајарен, муза на Том Форд и еден од главните глумци во филмот “A Single man“, режисерското деби на Том Форд. Таа во живо прв пат го видела на премиерата на филмот во Њујорк и од тогаш не престанува да се распрашува за згодниот фраер.

Сведоци тврдат дека 50-годишната Мадона жестоко и потполно отворено флертувала со убавиот Џон, што, како штт тврдат изворите, во целост и се исплатело. Со заеднички пријател тие се веќе видени во еден од ексклузивните ресторани во Њујорк.

27 години помлад од Мадона, на неа не и смета!

“На Џон му било малку непријатно поради вниманието, но истовремено бил и поласкан“, рекол еден од сведоците кој ги видел на заедничката вечер.

“Таа веќе се распрашуваше за него, за неговото појавување во јавноста, на настапите, ревиите, снимањето филм. Колку што знам, таа одлучила во иднина да го повика на некое друштвено случување во Њујорк“, рекол изворот, додавајќо дека пријателот на Мадона вели дека разликата од 27 години на неа нималку не и пречи, а што се однесува до Шпанецот, тој најверојатно ќе се води според изреката “Стара кокошка - мрсна супа“.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот