Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Руни стана убиец

Go down

Руни стана убиец Empty Руни стана убиец

Пишување by GBL on Пон Фед 08 2010, 15:58

Дефанзивецот на Манчестер Јунајтед, Патрик Евра го опиша својот клубски колега од нападот како „убиец“.

Руни стана убиец Img55406861

На последниот првенствен натпревар против тимот на Портсмут, Вејн го постигна својот 12. погодок против Портсму независно дали како играч на Манчестер или пак Евертон.

Многу поважно од тоа е неговата моментална форма која му дава за право годинава да се надева на освојување на златната копачка со оглед на бројот на постигнати погодоци.

Сепак според Патрик Евра, Вејн Руни постигнува повеќе погодоци со оглед на фактот дека во тимот повеќе го нема Кристијано Роналдо кој минатото лето беше продаден за 94 милиони евра на Реал Мадрид.

„Тој знае дека мора да постигнува повеќе погодоци од лани, единствена причина за тоа е што го нема Кристијано Роналдо. Тој го промени својот менталитет и сака да биде убиец на противничките мрежи“, изјави Евра.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Руни стана убиец Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот