Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Ивановски на средба со ректорот на Френклин Универзитетот

Go down

Ивановски на средба со ректорот на Френклин Универзитетот

Пишување by GBL on Саб Фед 06 2010, 20:00

Министерот за информатичко општество, Иво Ивановски денеска во Битола ќе оствари средба со претседателот на Френклин Универзитетот од САД, Дејвид Декер.Се очекува на средбата да стане збор за постдипломските студии што ќе бидат организирани во земјава.
Покрај Ивановски, на средбата е предвидено да присуствува и ректорот на универзитетот Св. Климент Охридски , Златко Жоглев.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот