Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ВИДЕО/ФОТО: Млади невести подивеле на распродажба на венчаници

Go down

ВИДЕО/ФОТО: Млади невести подивеле на распродажба на венчаници

Пишување by GBL on Саб Фед 06 2010, 19:43

Баш како што изгледа на американските филмови, кога станува збор за попусти во шопинг центрите, така и денес изгледала и традиционалната распродажба на Union Square во Filen's Basement. Имено, идните невести дошле да ја пронајдат тоалетата во која ќе го поминат најсреќниот ден во својот живот.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Пред продавницата со раскошни венчаници, од рано наутро, жените стоеле во ред, надевајќи се дека така први ќе влезат во продавницата, без можност некоја друга да им ја украде совршената венчаница. Исто така, на отварањето на дуќанот, исто како и на филмовите се одбројувало времето до влегувањето на купувачите, после што идните невести вриштејќи се стрчале внатре.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

Во Њујорк, неколку пати годишно, во оваа, но и во други модни куќи се одржуваат големи распродажби на кои цените на венчаниците се значително ниски. Венчаници кои вределе помеѓу 900 и 9.000 долари, на денешниот ден чинеле од 250 до 700 долари.

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот