Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Роналдињо негира дека организирал ’луда забава’, Милан нема да го казни играчот

Go down

Роналдињо негира дека организирал ’луда забава’, Милан нема да го казни играчот

Пишување by BuDaLoTo_DeTe_ on Чет Фед 04 2010, 18:50

[b] Бразилскиот интернационалец, Роналдињо негира дека во пресрет на дербито со Интер организирал забава која траела три дена[/b]

На почетокот од оваа недела медиумите од Италија го обвинија Роналдињо
дека во пресрет на дербито со Интер организирал забава која траела три
дена.

Corrire della Sera објави дека Дињо во еден лукзузен хотел
во Милано изнајмил соби, за кои плаќал по 1000 евра од вечер, за себе и
својте пријтели и за период од три дена потрошил 75 000 евра.


Сетоа тоа било на само неколку дена пред дербито со Интер па затоа
на дуелот со Шампионот на Италија, Бразилецот не можел да ја покаже
одличната форма од претходните натпревари.


Но на својата официјална веб страна, Дињо ги негираше таквите шпекулации.

“Бев гостигн во еден хотел во Милано, но не е вистина дека
организирав забава, и таквите натписи и извештаи беа невистините.”


Во меѓувреме потпретседателот на Милан, Адриано Галиани негираше дека тие ќе го казнат својот играч.

“Нема да го казнам играчот само поради натписите на медиумите
и сигурно нема да побарам од Лига Калчо да покрене санкција.”


avatar
BuDaLoTo_DeTe_
Најjакиот
Најjакиот

Male
Sagittarius

Расположение :
Треснал Глупости : 149
Поени : 446
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 25
Се наоѓам : kaj Megan Fox
Ден на регистрирање : 2009-06-19

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот