Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

Ресторан ги повикува гостите да имаат секс во нивното веце

Go down

Ресторан ги повикува гостите да имаат секс во нивното веце Empty Ресторан ги повикува гостите да имаат секс во нивното веце

Пишување by GBL on Чет Фед 04 2010, 17:03

Се приближува Валентин, ден кој некои го исчекуваат, а некои би сакале да го преспиајт. Секоја година е истата приказна само што сега новитет е ресторанот кој ги поканува заљубените да имаат секс во нивното веце

Ресторан ги повикува гостите да имаат секс во нивното веце Sex-and-Exercise

Ресторанот Mildred's Temple Kitchen им нуди на гостите покрај вечера за Валентин да имаат секс во раскошното веце.

Ресторанот кој се наоѓа во Торонто го промовира вецето кое се наога во листата на места каде треба да имате секс пред да умрете.

Поканата која се наоѓа на службената страна е ескплицитна - "Дали сте размислувале да се тргнете од спалната соба? За Валентин посетете го вецето на Mildred. Јасно ви е што сакаме да кажеме".

Ресторанот има 4 вециња, а сијаличките над вратата покажуваат кога е зафатено.

Од канцеларијата за јавно здравство кажале дека се додека кујната и вецето се држат чисти нема да има никакви проблеми.

Ресторанот не нуди презервативи, па гостите мора сами да се погрижат и да се снабдат со потребната заштита.

GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение : Ресторан ги повикува гостите да имаат секс во нивното веце Relaxed
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 36
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот