Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ФОТО: Бриџит Нелсен секси и на 46 години

Go down

ФОТО: Бриџит Нелсен секси и на 46 години

Пишување by GBL on Чет Фед 04 2010, 17:01

20 годишната кариера решила да ја одбележи со едоторијал. Позната по улогите во филмовите "Red Sonja" и "Rocky IV" и бракот со Силвестер Сталоне.Снимањето на едоторијалот за магазинот DANSK бил во Лос Анѓелес. Данската глумица Бриџет по снимањето на филмот "Rocky IV" се омажи за Силвестер Сталоне (64). Заедно беа две години.

Потоа глумела во филмови од Б продукција и се појавувала во реални шоуа. Во 2005 година учевствувала во Големиот брат заедно со мајката на Сталоне, Џеки Сталоне.

Надимакот "Амазонка" го добила поради својата висина 1,82 сантиметри. Од 2005 година е во брак со Метју Деси. Тоа за неа е петти брак.

Пред 22 години сними едоторијал за Плејбој, а пред две години подлегна на пластична операција.

Бриџит изјавила дека се чувствува како да има триесет години, па затоа сакала и така да изгледа. Таа е мајка на четири деца: Јулијана(26), Килан (21), Даглас (17) и Раула (15). Пред неколку години се лечеше од зависноста од алкохол.


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот