Вие се наоѓате на вистинската фреквенција на najforumce FM 105.5 мегапиксели, а јас сум Досаден Login Pop Up што пробува да ве натера да се регистрирате. Др.Џек Левин кој покрај магнетниот појас за колено го измисли и магнетниот форум www.najforumce.fairtopic.com Доколку се регистрирате на овој форум големи се шансите да го зголемите волуменот на косата,да го намалите вишакот килограми и да ви се зголеми интелегенцијата,онолку колку што ќе постирате дневно на форумот.
!!!

ВИДЕО: Џони Дип режира филм за Кејт Ричардс

Go down

ВИДЕО: Џони Дип режира филм за Кејт Ричардс

Пишување by GBL on Чет Фед 04 2010, 16:58

Славниот глумец одлучил да сними документарец за гитаристот на Ролинг Стоунс со кој се спријателил на снимањето на "Пиратите од Карибите".Ова ќе биде втор пат Дип да биде режисер по филмот во 1997 година "The Brave" со Марлон Брандо. Со документарецот тој планира да ја покрие целата негова кариера, па сега му претстои гледање на материјалот од славниот гитарист.

Џони Дип бил изненаден што Кејт прифатил да застане пред камерите и да му раскаже се. За сега не се знае кога ќе започне снимањето на документарецот и кога ќе биде неговата премиера.

Во продолжение следи снимка од "The Brave" кој е во режија на Џони Дип.


GBL
Администратор
Администратор

Male
Taurus

Расположение :
Треснал Глупости : 1263
Поени : 3547
Репутација : 0
Поминат рок на траење : 35
Се наоѓам : KafeMuabeti.club
Ден на регистрирање : 2009-06-14

Преглед на профилот на членот

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот